iiyama G-Master/GB2771QSU-W1/27"/IPS/QHD/200Hz/0,5ms/Bílá/3R
Kód: 20801780001GB27517Podrobný popis
Iiyama G-MASTER GB2771QSU-W1
Typ obrazovky: Fast IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2 560 x 1 440
Rozteč bodu [mm]: 0.233
Obnovovací frekvence [Hz]: 200
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]:
Kontrast: 1 200:1
Odezva [ms]: 0,5 / 2
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1,07 B.
Reproduktory: 2x 2W
Konektory:
*2x HDMI 2.0
*1x DisplayPort 1.4
*2x USB-A
*2x USB-C
*1x Konektor pro sluchátka
Napájení: Interní
Spotřeba [W]: 21
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100x100 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění: -5°/23°
*Natočení: -45°/45°
*Pivot: 90°
*Výškově nastavitelné: 150 mm
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612 x 553.5 x 313
Hmotnost [kg]: 5,7
Obsah balení:
*Napájecí kabel
*USB kabel
*HDMI kabel
*DisplayPort kabel
Záruka: 36 Měsíců
Stránky výrobce: https://iiyama.com/cz_cs/produkty/g-master-gb2771qsu-w1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.12 kg |
| EAN: | 4948570126521 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy: | 0,5 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 4948570126521 |
| Farba: | Bílá |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 46.5 |
| Hmotnost: | 8.12 kg |
| Kód výrobce: | GB2771QSU-W1 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 200:1 statický |
| Model: | GB2771QSU-W1 |
| Modelový rad: | iiyama G-Master |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 200 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 69x13.5x46.5 |
| Rozměry: | 612 x 553.5 x 313 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodov: | 0.233 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie: | 21 W |
| Šírka jedn. balenie: | 69 |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výška jedn. balenie: | 13.5 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Interní |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.