HP LCD 732xk 31,5" UHD 4k Display (3840x2160),IPS,16:9,450nits,5ms,2000:1, DP1.2, RJ-45,,HDMI,TB4-140W,USB 5x
Kód: HP-B7JM6AAPodrobný popis
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Energetická trieda:G; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, DisplayPort, Thunderbolt; Doba odozvy:5-10
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 12.625 kg |
| EAN: | 198990309705 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Šedá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - jas: | 450 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 5 ms |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| EAN: | 198990309705 |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| HDR: | HDR |
| Hloubka jedn. balení: | 49 |
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| Kód výrobce: | B7JM6AA#ABB |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 2 700:1 statický |
| Model: | 732xk |
| Modelová řada: | HP |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16x82x49 |
| Rozměry: | 714,4 x 411 x 76,2 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,1816 mm |
| Senzor okolního světla: | Ne |
| Spotřeba energie: | 48 W |
| Šířka jedn. balení: | 16 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Úhlopříčka: | 31,5 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 600 |
| VESA standard: | Ano |
| Výška jedn. balení: | 82 |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.