GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27Q20, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz / OC 210Hz, 1000:1, 350cd/m2, 0,5ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541186Podrobný popis
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 2.0, DisplayPort
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 7.81 kg |
| EAN: | 4719331873851 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Číslo výrobku: | G27Q20 |
| Délka: | 80 cm |
| Doba odezvy (ms): | 0.5 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| EAN: | 4719331873851 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| Hmotnost: | 7.81 kg |
| Hmotnost (kg): | 6.16 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 200 |
| Použití: | Herní |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhraní vstup: | DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| Rozhranie: | DisplayPort |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Šířka: | 16.5 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| USB počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| USB verze: | 2.0 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 48 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.