EIZO FlexScan/EV2400R-BK/23,8"/IPS/FHD/100Hz/5ms/Černá/5R
Kód: 208330003483Podrobný popis
Eizo EV2400R
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Rozteč bodu [mm]: 0,275 x 0,275
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 500:1
Odezva [ms]: 5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev:
*Zobrazitelné barvy nebo stupně šedé: 16,7 mil. barev (DisplayPort, 8 bitů), 16,7 mil. barev (HDMI, 8 bitů)
*Barevná paleta/tabulka LUT: 1,06 mld. barev / 10 b
Reproduktory: 2x 1W
Konektory:
*1x USB-B
*4x USB-A
*1x HDMI
*1x DisplayPort
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 8
Stand By režim [W]: 0,37
Třída energetické náročnosti: B
Montáž na zeď: VESA 100x100 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění: 5°/35°
*Otáčení: 344°
*Pivot: Ano
*Výškově nastavitelné: 140 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 537,8 x 333,6 - 473,6 x 233
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 537,8 x 317,5 x 57
Hmotnost [kg]: 5,6 / 3,5
Obsah balení:
*Napájecí kabel
*USB (A-B) kabel
*DisplayPort kabel
Záruka: 5 Let
Stránky výrobce: https://www.eizo.cz/flexscan/ev2400r/popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Celkový výkon repro: | 2 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy: | 5 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Kód výrobce: | EV2400R-BK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | EV2400R-BK |
| Modelový rad: | EIZO FlexScan |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozměry: | 537,8 x 473,6 x 233 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodov: | 0,275 x 0,275 mm |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie: | 8 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Typ balenia jedn. balenie: | ??? |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 60 |
| Zdroj: | Interní |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.