Blackview TABLE 9 Přenosný monitor 16"
Kód: 95ALPS1922Podrobný popis
Blackview Table 10 Přenosný monitor 16"
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 16"
Rozlišení: 1920x1200
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:10
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Reproduktory: Ano
Konektory:
*1x USB-C 3.1
*1x Mini HDMI
Třída energetické náročnosti: A
Barva: Šedá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 368x237x29,5 mm
Hmotnost [kg]: 0,65kg (bez stojánku)/ 1,27kg (se stojánkem)
Obsah balení:
*Monitor
*Stojánek
*USB-C/USB-C kabel
*USB-A/USB-C kabel
*HDMI/USB-C kabel
*Návod
Záruka: 2 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| EAN: | 6931548326021 |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| EAN: | 6931548326021 |
| Farba: | Šedá |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:10 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 5.5 |
| Hmotnost: | 2.23 kg |
| Kód výrobce: | ABVTBL9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Model: | Table 9 |
| Modelový rad: | Blackview |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 27.4x42x5.5 |
| Rozměry: | 368x237x29,5 ŠxVxH mm |
| Spôsob použitia: | Přenosné |
| Šírka jedn. balenie: | 27.4 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výška jedn. balenie: | 42 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.