Blackview TABLE 10 Přenosný monitor 23,8"
Kód: 95ALPS1923Podrobný popis
Blackview Table 10 Přenosný monitor 23,8"
Typ obrazovky: FHD IPS
Úhlopříčka [palce]: 23,8"
Rozlišení: 1920x1080
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Reproduktory: Vestavěné
Konektory:
* 1x USB-C 3.1
*1x Mini HDMI
* 1x AUX 3.5mm
* 2x USB-A
Třída energetické náročnosti: A
Barva: Černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 364,4x237,43x21 mm
Hmotnost [kg]: 1,2 kg
Obsah balení:
* Monitor
* Stojánek
* USB-C/USB-C kabel
* USB-A/USB-C kabel
* HDMI/Mini HDMI kabel
* 2x USB-A Female/USB-A Male
* Nabíjecí adaptér
* Návod
Záruka: 2 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.09 kg |
| EAN: | 6931548326038 |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| EAN: | 6931548326038 |
| Farba: | Černá |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 9.8 |
| Hmotnost: | 4.09 kg |
| Kód výrobce: | ABVTBL10 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Model: | Table 10 |
| Modelový rad: | Blackview |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178°/178° |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 67.2x43.7x9.8 |
| Rozměry: | 364,4x237,43x21 ŠxVxH mm |
| Spôsob použitia: | Přenosné |
| Šírka jedn. balenie: | 67.2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výška jedn. balenie: | 43.7 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.