ASUS ProArt/PA27USD/27"/OLED/4K UHD/240Hz/0,1ms/Černá/3R
Kód: 20886009892Podrobný popis
ASUS ProArt Display OLED PA27USD
Displej:
Velikost panelu (palce) : 26,5"
Poměr stran : 16:9
Zobrazovací plocha (Š × V) : 589,97 × 332,93 mm
Povrch displeje : Antireflexní
Typ panelu : QD-OLED
Pozorovací úhly (CR >= 10, H/V) : 178° / 178°
Rozteč pixelů : 0,155 mm
Rozlišení : 3840 × 2160
Barevný prostor (sRGB) : 100 %
Barevný prostor (DCI-P3) : 99 %
Jas (HDR, špičkový) : 1 000 cd/m2
Jas (typický) : 250 cd/m2
Kontrastní poměr (HDR, max.) : 1 500 000 : 1
Kontrastní poměr (typický) : 1 500 000 : 1
Počet zobrazitelných barev : 1,07 miliardy (10bit)
Doba odezvy : 0,1 ms (GTG)
Maximální obnovovací frekvence : 240 Hz
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) : Dolby Vision
HLG
HDR10
Technologie Flicker-Free (bez blikání) : Ano
ASUS OLED Care : Ano
Vlastnosti:
ProArt Preset : CAL 3
CAL 2
CAL 1
Dolby Vision
HDR_HLG_P3
HDR_HLG_BT.2020
HDR_PQ_BT.2020
HDR_PQ_P3
Rec.709
DICOM
BT.2020
P3
Adobe RGB
sRGB
Native
Color Temp. Selection : Yes (5000K, 5500K, 6500K, 7500K, 9300K, 12000K)
Color Adjustment : RGB Tuning (Gain / Offset)
Gamma Adjustment : Yes (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6)
Auto Rotation:Yes, supported by DisplayWidget Center
Color Accuracy : ?E< 1
ASUS ProArt Hardware Calibration : Yes
ProArt Palette : Yes
QuickFit Plus : Yes
PIP / PBP Technology : Yes
HDCP : Yes, 2.3
VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync)
HDR Preview : Yes
DisplayWidget : Yes, DisplayWidget Center
Low Blue Light : Yes
Multiple HDR Mode : Yes
KVM Switch : Yes
ASUS Power Sync : Yes
Audio:
Reproduktor: Ano(2Wx2)
I/O porty:
12G-SDI x 1
Thunderbolt 4 x 2 (Daisy Chain)
DisplayPort 2.1 x 1
HDMI(v2.1) x 2 (FRL)
USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
Earphone Jack : Yes
USB-C Power Delivery : 96W
USB 3.2 (Signal) : x 1 USB Type-C (For KVM Switch)
Konstrukce:
Náklon : Ano (+23° ~ -5°)
Otáčení do stran (Swivel) : Ano (+30° ~ -30°)
Otočení na výšku (Pivot) : Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky : 0–130 mm
Senzor okolního osvětlení : Ano
Senzor přiblížení : Ano
VESA uchycení na stěnu : 100 × 100 mm
Kensington zámek : Ano
Odkaz na oficiální web výrobce:
https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-oled-pa27usd/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Daisy Chain: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Doba odozvy: | 0,1 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Farba: | Černá |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| HDR: | HDR10 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 68 |
| Kód výrobce: | 90LM04N0-B01371 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast: | 1 500 000:1 statický |
| Model: | PA27USD |
| Modelový rad: | ASUS ProArt |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 88x19x68 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Šírka jedn. balenie: | 88 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 96 W |
| Výška jedn. balenie: | 19 |
| Záruka: | 36 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.