ASUS LCD TUF Gaming VG34WQML5A, 34" 3440x1440, 400nits, 250Hz, 1ms, 178/178, DP, HDMI, USB, Audio, Repro, VESA, Black
Kód: 1011209
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
w692 s
Skladom (1-5ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Obr. Herný monitor TUF Gaming Series 5 – VG34WQML5A – 34palcový WQHD Fast VA panel, zakrivený design, 250 Hz (OC), 0,5 ms, AMD FreeSync™ Premium, extrémne nízka úroveň rozmazania pohybu, VESA DisplayHDR™ 400, 95 % DCI-P3, DisplayWidget Center, herná AI 1771410a
Herný monitor TUF Gaming Series 5 – VG34WQML5A – 34palcový WQHD Fast VA panel, zakrivený design, 250 Hz (OC), 0,5 ms, AMD FreeSync™ Premium, extrémne nízka úroveň rozmazania pohybu, VESA DisplayHDR™ 400, 95 % DCI-P3, DisplayWidget Center, herná AI
34palcový zakrivený herný monitor WQHD (3440 x 1440) 1500R s obnovovacou frekvenciou pretaktovania na 250 Hz navrhnutý pre profesionálnych hráčov a pohlcujúce hranie
Doba odozvy 0,5 ms (min) pre ďalšie zníženie ghostingu vytvára plynulý herný zážitok
DisplayWidget Center umožňuje jednoduchý prístup k OSD a úpravy nastavení monitora pomocou myši
Obr. EPICKÝ TUF 1771410b
EPICKÝ TUF
TUF Gaming VG34WQML5A je 34palcový ultraširoký QHD (3440 x 1440) zakrivený herný monitor s krútiacim momentom 1500R, ktorý ponúka päť pokročilých vylepšení pre špičkové hranie hier. Disponuje bleskovo rýchlou obnovovacou frekvenciou (OC) 250 Hz a dobou odozvy 0,5 milisekundy. Je tiež vybavený technológiou AMD FreeSync™ Premium pre ultra plynulý obraz, vylepšeným farebným výkonom, inteligentnou optimalizáciou TUF Gaming s umelou inteligenciou a jednoduchým ovládaním prostredníctvom aplikácie DisplayWidget Center – vďaka čomu budete o krok vpred pred konkurenciou.
Obr. NEZASTAVITEĽNÝ HERNY VÝKON 1771410c
NEZASTAVITEĽNÝ HERNY VÝKON
Vďaka pôsobivej obnovovacej frekvencii (OC) 250 Hz a dobe odozvy GTG 0,5 ms (min.) ponúka VG34WQML5A bleskovo rýchle hranie s plynulým obrazom bez oneskorenia.
Obr. ŽIVÉ FARBY, VYLEPŠENÁ HRA 1771410d
ŽIVÉ FARBY, VYLEPŠENÁ HRA
Obr. RÔZNA KONTAKTIVITA 1771410e
ROZŠÍRENÁ KONTAKTIVITA
Technické špecifikácie:
Zobrazovacia zkušenosť
Veľkosť panelu (palce): 34
Pomer strán: 21:9
Zobrazovacia plocha displeja (H x V): 797,22 (H) x 333,72 (V)
Povrch displeja: Anti-reflexný
Typ podsvietenia: LED
Typ panelu: VA
Pozorovacie uhly (CR?10, H/V): 178°/ 178°
Zakrivenie: 1500R
Rozteč pixelov: 0,232 mm
Rozlíšenie: 3440x1440
Farebný priestor (sRGB): 130 %
Farebný priestor (DCI-P3): 95 %
Svetelný jas (HDR, Peak): 400 cd/?
Svetelný jas (štandard): 400 cd /?
Kontrastný pomer (štandard): 4000:1
Doba odozvy: 1 ms (GTG), 0,5 ms (min.)
Obnovovacia frekvencia (max.): 250 Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10
Bez blikania: Áno
Zvuk a kamera
Reproduktor: Áno, 2W x 2
I/O porty
DisplayPort 1.4 x 2
HDMI(v2.1) x 2
USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Konektor pre slúchadlá: Áno
Mechanické vyhotovenie
Naklon: Áno (+20° ~ -5°)
Otočenie: Áno (+10° ~ -10°)
Nastavenie výšky: 0~130 mm
Montáž na stenu VESA: 100x100 mm
Zároveň: Áno
Stojanový závit 1/4": Áno
Fyzické vlastnosti
Farba: Čierna
Fyzické rozmery so stojanom (Š x V x H):80,78 x 54,06 x 25,00 cm (31,80" x 21,28" x 9,84")
Hmotnosť so stojanom: 8,1 kg
Výbava
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
VESA AdaptiveSync Display 250Hz