ASUS LCD TUF Gaming VG259QMRL5A, 24.5" 1920x1080, 400nits, 1ms, 310Hz, Repro, Audio, Vesa, DP, HDMI, Black
Kód: 2088600965Podrobný popis
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 6.565 kg |
| EAN: | 4711387984727 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Daisy Chain: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy: | 0,3 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 52.4 |
| Kód výrobce: | 90LM0BQ0-B01O71 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | Gaming VG259QMRL5A |
| Modelový rad: | ASUS TUF |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 310 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 63.1x14.6x52.4 |
| Rozměry: | 559 x 528 x 208 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodov: | 0.2832 x 0.2832 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie: | 16 W |
| Šírka jedn. balenie: | 63.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 24,5 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výška jedn. balenie: | 14.6 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Interní |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.