ASUS LCD 27" XG27AQWMG ROG Strix OLED, 2560x1440, 280 Hz, 0.03 ms, HDR, Vesa, DP, Hdmi, USB, Black
Kód: 208860099427Podrobný popis
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| EAN: | 4711636168991 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Doba odezvy: | 0,03 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| EAN: | 4711636168991 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 18.8 |
| Hmotnost: | 9.34 kg |
| Kód výrobce: | 90LM0BZ0-B01171 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Model: | ASUS ROG Strix OLED XG27AQWMG |
| Modelová řada: | ASUS ROG |
| Obnovovací frekvence: | 280 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 2560x1440 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 78.1x46.8x18.8 |
| Šířka jedn. balení: | 78.1 |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Úhlopříčka: | 27 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 500 |
| Výška jedn. balení: | 46.8 |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Herní |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.