ASUS LCD 27" ProArt Display PA278QV, 2560 x 1440, Flat, 120Hz, Adaptive-Sync, 5ms, 95% DCI-P3, HDMI, DP, VESA
Kód: 20886009894Podrobný popis
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, Thunderbolt
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 9.3 kg |
| EAN: | 4711636032674 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Stříbrná |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 5 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| EAN: | 4711636032674 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| HDR: | HDR10 |
| Hloubka jedn. balení: | 42.9 |
| Hmotnost: | 9.18 kg |
| Kód výrobce: | 90LM05L1-B01K71 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Model: | PA278QGV |
| Modelová řada: | ASUS ProArt |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 2560x1440 |
| Rozlišení - standard: | wQHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 70.2x15.9x42.9 |
| Šířka jedn. balení: | 70.2 |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Úhlopříčka: | 27 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výška jedn. balení: | 15.9 |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Profesionální grafické |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.