ASUS LCD 27" BE27AQ, 2560x1440, 350nits, 75Hz, 5ms, HDR10, High adj., Vesa, DP, HDMI, USB, Audio, Repro, Black
Kód: 1011259Podrobný popis
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| EAN: | 4711636169127 |
| Číslo výrobku: | 90LM03I1-B01171 |
| Délka: | 69 cm |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| EAN: | 4711636169127 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | DisplayPort |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Šířka: | 14 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 45 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.