ASUS LCD 23.8" VG249Q5A TUF 1920x1080 Full HD Fast-IPS 200Hz 0.3ms G-SYNC comp. ELMB SYNC 99% sRGB Gaming AI
Kód: 1011215Podrobný popis
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.76 kg |
| EAN: | 4711636058872 |
| Číslo výrobku: | 90LM0C60-B01171 |
| Délka: | 60 cm |
| Doba odezvy (ms): | 0.3 |
| EAN: | 4711636058872 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Hmotnost: | 4.76 kg |
| Hmotnost (kg): | 3.4 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 200 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | DisplayPort |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Šířka: | 17 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 23.8 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 40.5 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.