Arzopa A1T Touch Portable Monitor 15.6" IPS Full HD 1080p Metal Housing Dotykový Přenosný monitor
Kód: 14053005Podrobný popis
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Dotyková obrazovka; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Rozhranie:USB Type-C, Mini HDMI
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.55 kg |
| EAN: | 6975114120040 |
| Číslo výrobku: | A1T-BLACK |
| Délka: | 38.8 cm |
| EAN: | 6975114120040 |
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| Rozhranie: | Mini HDMI |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Šířka: | 26.5 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.6 |
| Výbava: | Dotyková obrazovka |
| Výška: | 4.5 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.