AOC MT VA 34" CU34E4CW - VA panel, 3440x1440, 120Hz, HDMI, DP, USB-C, posk obal
Kód: 492140Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 14.3 kg |
| EAN: | 492140 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Číslo výrobku: | CU34E4CW//bazar |
| Délka: | 93 cm |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| EAN: | 492140 |
| Energetická trieda: | D |
| Formát obrazovky: | 21:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
| Hmotnost (kg): | 10.09 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 3500 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Použití: | Profesionální |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| Rozhraní vstup: | DP |
| Rozhraní výstup: | USB hub |
| Rozhranie: | DisplayPort |
| Rozlíšenie: | 3440x1440 |
| Standardní záruka (roky): | 5 |
| Šířka: | 18.5 cm |
| Typ panelu: | VA |
| Úhlopříčka displeje ("): | 34 |
| USB počet: | 4 |
| USB umístění: | Vzadu |
| USB verze: | 3.2 |
| USB-C počet: | 2 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Vlastnost: | Prohnutý |
| Výbava: | KVM |
| Výška: | 53 cm |
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.