AOC MT IPS LCD Mini-LED 27" U27G4XM - IPS panel, 3840x2160, 160Hz, HDMI, DP, USB-C
Kód: 208833004292Podrobný popis
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Obraz v obraze (PIP); Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:G; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB, 3.5mm Jack, DisplayPort
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 10.985 kg |
| EAN: | 4038986183123 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 1200 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 1 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 4038986183123 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 47.8 |
| Hmotnost: | 11.05 kg |
| Kód výrobce: | U27G4XM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | U27G4XM |
| Modelová řada: | AOC Gaming |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 160 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů na paletě: | 28 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 81.2x16.1x47.8 |
| Rozměr xyz palety: | 204x120x80 |
| Rozměry: | 614 x 516.6 × 240 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.2331 mm |
| Spotřeba energie: | 45 W |
| Šířka jedn. balení: | 81.2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ balení palety: | Kompletní |
| Typ obalu paleta: | Expedovatelné |
| Úhlopříčka: | 27 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 1000 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výška jedn. balení: | 16.1 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Herní |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.