ACER LCD SA273P1wmix,27" FHD IPS LED,144Hz,250nits,178/178,1ms,VGA,HDMI,Audio,Repro,VESA,White
Kód: 11295287Podrobný popis
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, FreeSync, Redukce modrého světla; Rozhranie:HDMI, VGA, 3.5mm Jack
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 5.56 kg |
| EAN: | 4711474585592 |
| Číslo výrobku: | UM.HS3EE.102 |
| Délka: | 69 cm |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| EAN: | 4711474585592 |
| Hmotnost: | 5.56 kg |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 144 |
| Rozhranie: | 3.5mm Jack |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Šířka: | 10 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 44 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.