ACER LCD EK241YP0BI,23.8" FHD,144Hz,1ms,250nits,VESA,HDMI,VGA,Black
Kód: 11295416Podrobný popis
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:VESA, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, VGA
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| EAN: | 4711474642226 |
| Číslo výrobku: | UM.QE0EE.005 |
| Délka: | 60 cm |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| EAN: | 4711474642226 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 1 |
| Hmotnost: | 4.28 kg |
| Hmotnost (kg): | 2.68 |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 144 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | VGA |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Šířka: | 11 cm |
| Typ panelu: | LED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 23.8 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 42 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.