32" Samsung LS32FG502EUXEN
Kód: 2088560555
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
G50F 001 Front1 Black
Skladom (20ks a viac)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Samsung LS32FG502EUXEN
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 2560 x 1440
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1 000 x 1
Odezva [ms]: 1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16.7 mil.
Reproduktory: Ne
Konektory:
*1x DisplayPort 1.2
*1x HDMI 2.0
*1x Headphone
Napájení: externí adaptér
Spotřeba [W]: 26.4 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: Ano (100x100)
Naklápění monitoru: Tilt, Swivel, Pivot
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714.6 x 625.9 x 250.2mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714.6 x 418.4 x 45.7mm
Hmotnost [kg]: 4,9 Kg
Obsah balení:
*1x Power cable
*1x HDMI cable
*1x DisplayPort cable
Záruka: 2 Roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 24
Hmotnosť: 7.52 kg
EAN: 880697817802
Adaptive-Sync: Ano
Barevná hloubka: 16,7 milionu
Barva: Černá
Celkový výkon repro: Nemá W
Displej - dotykový: Ne
Displej - jas: 300 cd/m2=nits
Displej - typ: LCD IPS/PLS/WVA
Doba odezvy: 1 ms
DP/mini DP: 1 počet
DVB-C: Ne
DVB-C2: Ne
DVB-S: Ne
DVB-S2: Ne
DVB-T: Ne
DVB-T2: Ne
DVB-T2/ HEVC: Ne
EAN: 880697817802
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ano
G-Sync: Ano
HDR: HDR10
Hmotnost: 7.52 kg
Kód výrobce: LS32FG502EUXEN
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor RJ45: Ne
Konektor SCART: Ne
Konektor USB: Ne
Konektor USB-C: Ne
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 1 000:1 statický
Model: LS32FG502EUXEN
Model notebooku: LS32FG502EUXEN
Modelová řada: Samsung
Montáž na stěnu: Ano
Obnovovací frekvence: 180 Hz
Pivot: Ano
Počet kusů jedn. balení: 1
Power Delivery: Ne
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ne
Rozlišení: 2560x1440
Rozlišení - standard: wQHD
Rozměr xyz jedn. balení: 78x56x12
Rozměry: 714.6 x 625.9 x 250.2 ŠxVxH mm
Spotřeba energie: 26 W