Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 12GB/512GB Black EU
Kód: 95XIA3235Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Konštrukcia:Dotykový displej; Typ displeka:AMOLED; Funkcie:Predná kamera, LTE, 5G, Čtečka otisků prstů v displeji, NFC, Odemykání tváří; Certifikácia:IP68
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.422 kg |
| EAN: | 6932554468040 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Black |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Clona přední foto: | f/2,2 nejmenší |
| Clona zadní foto: | f/1,7 nejmenší |
| Čtečka otisku prstu: | Ano |
| Datové sítě: | 5G |
| Displej - dotykový: | Ano |
| EAN: | 6932554468040 |
| Funkce Dual SIM: | Ano |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Hloubka: | 8,19 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 4.8 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| HW klávesnice: | Ne |
| Kapacita baterie: | od 6000 do 6990 mAh mAh, 6500 mAh |
| Kód výrobce: | 71129 |
| Konektor datový/napájecí: | USB-C |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + eSIM |
| Model: | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Model CPU: | Snapdragon 7s Gen4 |
| Modelová řada: | Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| NFC: | Ano |
| Obsah balení: | Nabíjecí kabel (USB-C na USB-C), Obal, Fólie na displej |
| Odolnost: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Outdoorový: | Ne |
| Paměť RAM: | 12 GB |
| Pevný disk - paměť: | 512 GB |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 20 |
| Počet objektivů: | 3 zadních, 1 předních |
| Podpora AI: | Ano |
| Přední fotoaparát: | 32 Mpx |
| Rozlišení displeje: | 2772x1280 pix |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.8x9.5x4.8 |
| Rozměr xyz kartonu: | 23.1x51.7x23 |
| Senzory: | Akcelerometr, G-senzor, Proximity, Světelný senzor, Gyroskop |
| Šířka: | 78,31 mm |
| Šířka jedn. balení: | 18.8 |
| Třída energetické účinnosti: | B |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ balení kartonu: | Balitelné |
| Typ displeje: | P-OLED |
| Typ obalu kartón: | Expedovatelné |
| Typ úložiště: | Nepodporuje |
| Velikost displeje: | 6,83 " |
| Verze operačního systému: | Android 15 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Výkon nabíjení (W): | 100 max |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Výška: | 163,34 mm |
| Výška jedn. balení: | 9.5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zadní fotoaparát: | Ano přisvětlení, 200 Mpx |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.