Xiaomi Redmi A7 Pro 4/64 Palm Green, EU
Kód: 969441Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Konštrukcia:Dotykový displej; Rozlíšenie displeja:1600 x 720; Typ displeka:LCD; Funkcie:Predná kamera, Čítačka odtlačkov prstov, Odemykání tváří, Dual SIM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.334 kg |
| EAN: | 6932554493264 |
| Barva: | Zelená |
| Bezdrátové technologie: | Galileo |
| Datové služby: | LTE (4G) |
| Délka: | 19.7 cm |
| EAN: | 6932554493264 |
| Funkcie: | Dual SIM |
| Hloubka (mm): | 8.15 |
| Hmotnost: | 0.334 kg |
| Hmotnost (g): | 208 |
| Kapacita baterie (mAh): | 6000 |
| Konfigurace karet: | Dual SIM + paměťová karta |
| Konštrukcia: | Dotykový displej |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 8 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu: | 13 |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 720 |
| Senzory: | Senzor přiblížení (proximity) |
| Slot na paměťovou kartu: | Ano |
| Šířka: | 9.7 cm |
| Šířka (mm): | 79.47 |
| Typ displeka: | LCD |
| Úhlopříčka displeje ("): | 6.9 |
| Výkon nabíjení: | 15 W |
| Výška: | 4.5 cm |
| Výška (mm): | 171.56 |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.