Xiaomi 17T/12GB/512GB/Černá
Kód: 95XIA555Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Xiaomi 17T (12/512GB) Black
Operační systém: Android Hyper OS 3
Procesor: MediaTek Dimensity 8500-Ultra
Procesor - počet jader: 8
Procesor - frekvence: 3,4 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 512 GB
Velikost RAM [GB]: 12 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,59"
Displej - rozlišení [pix]: 2756 x 1268
Dotykový displej: Ano
Konektivita:
*USB-C
*Wi-Fi
*Bluetooth 6.0
Senzory:
*Akcelerometr
*Proximity
*Světelný senzor
*Magnetický senzor
*Gyroskop
*GPS
*NFC
*GSM
Fotoaparát:
*Hlavní: zadní
*Velikost hlavního snímače: 50 MP (f/1,67)
*Ultra širokoúhlý: 12 MP (f/2,20)
*Tele objektiv: 50 MP (f/3,0)
*Optický zoom: 5x
*Přední: 32 MP (f/2,20)
Baterie:
*Bezdrátové nabíjení: Ne
*Kapacita baterie: 6500 mAh
Rozměry [mm]: 157,6 x 75,2 x 8,17 mm
Hmotnost [g]: 200 g
Záruka: 2 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 6932554447939 |
| A-GPS: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Clona predné foto: | f/2,2 najmenšie |
| Clona zadné foto: | f/1,67 najmenšie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Dátové siete: | 5G |
| Displej - dotykový: | Ano |
| EAN: | 6932554447939 |
| Farba: | Černá |
| Farba - presná: | černá |
| FM rádio: | Ne |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Hĺbka: | 8,17 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 4.9 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| HW klávesnica: | Ne |
| Kapacita baterie: | od 6000 do 6990 mAh mAh, 6500 mAh |
| Kód výrobce: | 75981 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 2x SIM + eSIM |
| MHL: | Ne |
| Model: | 75981 |
| Model CPU: | Dimensity 8500-Ultra |
| Modelový rad: | Xiaomi 17T |
| Nabíjací stojan: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| NFC: | Ano |
| Obsah balenia: | Nabíjecí kabel, Obal |
| Odolnost: | IP68 |
| Odomykanie tvárou: | Ne |
| Operačná pamäť: | 12 GB |
| Operačný systém: | Android |
| OTG: | Ne |
| Pevný disk - pamäť: | 512 GB |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 20 |
| Počet objektívov: | 3 zadných, 1 predných |
| Podpora AI: | Ano |
| Predný fotoaparát: | 32 Mpx |
| Rozlíšenie displeja: | 2756x1268 pix |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 18.8x9.6x4.9 |
| Rozměr xyz kartonu: | 23.6x51.6x22.6 |
| Senzory: | Akcelerometr, Proximity, Světelný, Magnetický senzor, Gyroscope |
| Stavová dioda: | Ne |
| Šírka jedn. balenie: | 18.8 |
| Šířka: | 75,2 mm |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Typ obalu kartón: | Expedovatelné |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| Veľkosť displeja: | 6,59 " |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Verzia operačného systému: | HyperOS 3 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Výkon nabíjania (W): | 67 max |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Výška: | 157,6 mm |
| Výška jedn. balenie: | 9.6 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | 50 Mpx, OIS (optická) stabilizácia |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,4 GHz |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.