Samsung Galaxy S26 S942 5G 12GB RAM 256GB - Black EU
Kód: 1290008Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Operačný systém:Android; Konštrukcia:Dotykový displej; Typ displeka:AMOLED; Funkcie:Wi-Fi, GPS, BlueTooth, Predná kamera, LTE, 5G, Čtečka otisků prstů v displeji, NFC, Rychlé nabíjení, Bezdrôtové nabíjanie, Rychlé bezdrátové nabíjení; Certifikácia:IP68
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.322 kg |
| EAN: | 8806097827481 |
| Barva: | Modrá |
| Bezdrátové technologie: | BeiDou |
| Certifikácia: | IP68 |
| Číslo výrobku: | SM-S942BZKGEUB |
| Datové služby: | 5G |
| Délka: | 16.9 cm |
| EAN: | 8806097827481 |
| Funkce fotoaparátu: | Optický zoom |
| Funkcie: | Rychlé bezdrátové nabíjení |
| Hmotnost: | 0.322 kg |
| Hmotnost (g): | 137 |
| Jemnost displeje (PPI): | 409 |
| Kapacita baterie (mAh): | 4300 |
| Konfigurace karet: | Dual SIM + eSIM |
| Konštrukcia: | Dotykový displej |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Operačný systém: | Android |
| Počet objektivů předního fotoaparátu: | 1 |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu: | 3 |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 12 |
| Rozlišení zadního fotoaparátu: | 50 |
| Senzory: | Barometr |
| Šířka: | 9.7 cm |
| Typ displeka: | AMOLED |
| Typ hlavní SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedlejší SIM karty: | eSIM |
| Úhlopříčka displeje ("): | 6.3 |
| Výška: | 3.1 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Značka procesoru: | Samsung |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.