Samsung Galaxy S26+ 12GB/512GB černá, EU
Kód: 95SK8992Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Operačný systém:Android; Konštrukcia:Dotykový displej; Typ displeka:AMOLED; Funkcie:Wi-Fi, GPS, BlueTooth, Predná kamera, LTE, 5G, Čtečka otisků prstů v displeji, NFC, Rychlé nabíjení, Bezdrôtové nabíjanie, Rychlé bezdrátové nabíjení; Certifikácia:IP68
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| EAN: | 8806097828303 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Black |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 6.0 |
| Clona přední foto: | f/2,2 nejmenší |
| Clona zadní foto: | f/1,8 nejmenší |
| Čtečka otisku prstu: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ano |
| EAN: | 8806097828303 |
| Funkce fotoaparátu: | optický zoom 3x |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Hloubka: | 7,3 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| HW klávesnice: | Ne |
| Kapacita baterie: | od 4000 do 4990 mAh mAh, 4900 mAh |
| Kód výrobce: | SM-S947BZKGEUE |
| Konektor datový/napájecí: | USB-C |
| Model: | S26+ |
| Model CPU: | Exynoss 2600 |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy S26+ |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Obsah balení: | USB-C kabel, jehla na vyjmutí SIM karty, průvodce |
| Odolnost: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Outdoorový: | Ne |
| Paměť RAM: | 12 GB |
| Pevný disk - paměť: | 512 GB |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 20 |
| Počet objektivů: | 3 zadních, 1 předních |
| Podpora AI: | Ano |
| Přední fotoaparát: | 12 Mpx |
| Rozlišení displeje: | 3120x1440 pix |
| Rozlišení videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.7x9.4x2.9 |
| Rozměr xyz kartonu: | 20.4x30.2x20.1 |
| Šířka: | 75,8 mm |
| Šířka jedn. balení: | 17.7 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ balení kartonu: | Balitelné |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Typ obalu kartón: | Expedovatelné |
| Typ úložiště: | Nepodporuje |
| Velikost displeje: | 6,7 " |
| Verze operačního systému: | Android 16 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Výkon nabíjení (W): | 45 max |
| Výrobce CPU: | Samsung Exynos |
| Výška: | 158,4 mm |
| Výška jedn. balení: | 9.4 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zadní fotoaparát: | Ano přisvětlení, 50 Mpx |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 3,8 GHz |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár