Apple iPhone 17 Pro Max 512GB Cosmic Orange
Kód: 1331073-MFYT4Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Operačný systém:iOS; Konštrukcia:Dotykový displej; Typ displeka:OLED; Funkcie:Wi-Fi, GPS, BlueTooth, Notifikační dioda, Predná kamera, LTE, 5G, NFC, Rychlé nabíjení, Bezdrôtové nabíjanie, Odemykání tváří; Certifikácia:IP68
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.408 kg |
| EAN: | 195950639643 |
| Apple kompatibilní: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Barva: | Oranžová |
| Barva - přesná: | Cosmic Orange |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 6.0 |
| Clona přední foto: | f/1,9 nejmenší |
| Datové sítě: | 5G |
| Displej - dotykový: | Ano |
| EAN: | 195950639643 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| FM rádio: | Ne |
| Funkce Dual SIM: | Ano |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Hloubka: | 8,75 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| HW klávesnice: | Ne |
| Kód výrobce: | MFYT4SX/A |
| Konektor datový/napájecí: | USB-C |
| MagSafe: | Ano |
| Model: | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Model CPU: | A19 Pro |
| Model notebooku: | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Modelová řada: | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| NFC: | Ano |
| Odemykání obličejem: | Ano |
| Odolnost: | IP68 |
| Operační systém: | iOS |
| Paměť RAM: | Výrobce neuvádí GB, Neuvedeno GB |
| Pevný disk - paměť: | 512 GB |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 10 |
| Počet objektivů: | 3 zadních, 1 předních |
| Podpora AI: | Ano |
| Přední fotoaparát: | 18 Mpx |
| Rozlišení displeje: | 2868x1320 pix |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.6x18.2x2.9 |
| Rozměr xyz kartonu: | 18.5x21.8x21.7 |
| Senzory: | barometr, gyroskop, akcelerometr, okolní osvětlení, LiDAR skener čidla |
| Šířka: | 78 mm |
| Šířka jedn. balení: | 9.6 |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ balení kartonu: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ displeje: | Retina XDR |
| Typ obalu kartón: | Expedovatelné |
| Typ úložiště: | Nepodporuje |
| Velikost displeje: | 6,9 " |
| Velikost SIM: | nano |
| Verze operačního systému: | iOS 26 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Výkon nabíjení (W): | 45 max |
| Výrobce CPU: | Apple |
| Výška: | 163,4 mm |
| Výška jedn. balení: | 18.2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zadní fotoaparát: | Ano přisvětlení, 48 Mpx |
| Záruka: | 12 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.