Záložní zdroj MHPower MPU700-12,UPS,700W, čistá sinus
Kód: 2091470117
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (1-5ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Záložní zdroj MHPower MPU-700-12, UPS, 700W, čistý sinus, 12V
Funkce :
Technické parametry:
Maximální jmenovitý výkon: 700W
Maximální kapacita: 1000VA
Napětí baterie 12 V
Nabíjecí proud 10 A
Nabíjecí napětí: 13,8V +/- 0,5V
AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: Z domácí sítě 204 - 240 V, Měnič 230 V (+ - 3%)
Frekvence na výstupu UPS napětí 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Fyzické charakteristiky:
Provozní vlhkost 10% RH ~ 90% RH
Provozní teplota 0 ~ 40 ° C
Rozměr produktu: 350 mm x 145 mm x 210 mm
Rozměry přepravního obalu: 410 mm x 195 mm x 270 mm
Hmotnost produktu: 6,6 kg
Hmotnost přepravního obalu: 0,5 kg
Hmotnost celkem: 7,1 kg
Barva: černá
Popis produktu:
Maximální trvalý výkon 700W
Integrovaný nabíječ 10A max
Robustní celokovové provedení
Kabely pro připojení externího akumulátoru 0,8m
Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího akumulátoru
Pro 12V externí akumulátor 50-150Ah
Kompaktní rozměry
POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Neměl by být používán bez připojení baterie. Po připojení akumulátoru, zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič), tak stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON / OFF) pod dobu cca 2 sekund.
Příklady použití a doby zálohování, stáří baterie do dvou let. :
Orientační doba zálohy pro spotřebu 100W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 6,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 12 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 15 hodin.
Orientační doba zálohy pro spotřebu 200W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 3,25 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 6 hodin.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 7,5 hodin.
Orientační doba zálohy pro spotřebu 300W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 2,15 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 4 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 5 hodin.
Dodatočné parametre
Kategória: Počítače a príslušenstvo
Záruka: 24
Hmotnosť: 7.7 kg
EAN: 8594199730036
EAN: 8594199730036
Hloubka jedn. balení: 20
Hmotnost: 7.01 kg
Kód výrobce: MPU-700-12
Počet kusů jedn. balení: 1
Rozměr xyz jedn. balení: 41x27x20
Rozměry VxŠxH: 35x15x21 cm
Šířka jedn. balení: 41
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Typ použití: PC
Typ umístění: tower
Výstupní výkon: 750 - 3000 VA, 500 - 2700 W