Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3 m

Kód: 10100995
Značka: OEM
€6,58 –2 %
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3 m
€6,58 –2 % €6,46 €5,38 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3 m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-SC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 3 m
.

Dodatočné parametre

Kategória: Singlemode
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.035 kg
Číslo výrobku: DPX-09-LC/SC-3
Délka: 19 cm
EAN: 10100995
Hmotnost: 0.035 kg
Šířka: 20 cm
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Typ vlákna: Singlemode
Výška: 2 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: