Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5 m

Kód: 10101005
Značka: OEM
€7,24 €6,03 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5 m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-LC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 5 m
.

Dodatočné parametre

Kategória: Singlemode
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.047 kg
Číslo výrobku: DPX-09-LC/LC-5
Délka: 18 cm
EAN: 8592457148807
Hmotnost: 0.047 kg
Šířka: 18.5 cm
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Typ vlákna: Singlemode
Výška: 2 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: