TP-Link MC200CM media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 850nm, 550m)

Kód: 438086
Značka: TP-LINK
€40,12 –17 %
TP-Link MC200CM media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 850nm, 550m)
€40,12 –17 % €33 €27,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Dodatočné parametre

Kategória: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.467 kg
Číslo výrobku: MC200CM
Délka: 21 cm
EAN: 6935364030438
Hmotnost: 0.467 kg
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Šířka: 17 cm
Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Výška: 7 cm
Záruka: 60 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: