Duplexný patch kábel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3 m

Kód: 10101098
Značka: OEM
€11,98 €9,98 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3 m

Kábel podporuje pripojenie 40 Gb/s

Technické informácie
Kategória: OM4
Priemer vlákna: 50/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-LC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 3 m
.

Dodatočné parametre

Kategória: Multimode
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.05 kg
Číslo výrobku: DPX-50-LC/LC-OM4-3
Délka: 20 cm
EAN: 8592457138914
Hmotnost: 0.05 kg
Šířka: 17 cm
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Typ vlákna: Multimode
Výška: 1.5 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: