Duplexný patch kábel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2 m

Kód: 10101097
Značka: OEM
€8,29 €6,91 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2 m

Kábel podporuje pripojenie 40 Gb/s

Technické informácie
Kategória: OM4
Priemer vlákna: 50/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-LC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 2 m
.

Dodatočné parametre

Kategória: Multimode
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.024 kg
Číslo výrobku: DPX-50-LC/LC-OM4-2
Délka: 21 cm
EAN: 10101097
Hmotnost: 0.024 kg
Šířka: 18 cm
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Typ vlákna: Multimode
Výška: 1.5 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: