Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 2 m

Kód: 10101074
Značka: OEM
€7,08 €5,90 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 2 m

Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s

Technické informácie
Kategória: OM3
Priemer vlákna: 50/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-SC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 2 m
.

Dodatočné parametre

Kategória: Multimode
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.028 kg
Číslo výrobku: DPX-50-LC/SC-OM3-2
Délka: 20 cm
EAN: 10101074
Hmotnost: 0.028 kg
Šířka: 18 cm
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Typ vlákna: Multimode
Výška: 2 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: