TP-Link MC112CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1310/1550nm, 20km)

Kód: 438034
Značka: TP-LINK
€32,08 –18 %
TP-Link MC112CS WDM media konvertor (1x100Mb/s, 1x simplex SC/UPC, SM, 1310/1550nm, 20km)
€32,08 –18 % €26,15 €21,79 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode

Dodatočné parametre

Kategória: 100Mbps
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.389 kg
Číslo výrobku: MC112CS
Délka: 21 cm
EAN: 6935364030421
Hmotnost: 0.389 kg
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Šířka: 17 cm
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Výška: 6.6 cm
Záruka: 60 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: