TP-Link MC100CM [mediálny konvertor Fast Ethernet, pre MM vlákna, 1310 nm, SC konektor s UPC brúsením, dosah do 2,5 km]

Kód: 438085
Značka: TP-LINK
€27,55 €22,96 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

  • V súlade so štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkcie Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú straty spôsobené prerušením spojenia.
  • Umožňuje nakonfigurovať prepínač poloduplexného/plnoduplexného režimu prenosu pre FX port.
  • Rozširuje dosah optickej linky až na 2 km.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE.

Dodatočné parametre

Kategória: 100Mbps
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.379 kg
Číslo výrobku: MC100CM
Délka: 20.5 cm
EAN: 6935364030391
Hmotnost: 0.379 kg
Konvertor podľa typu: LAN/optika multimode
Šířka: 16.5 cm
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Výška: 6.5 cm
Záruka: 60 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: