TP-Link MC112CS [WDM mediálny konvertor pre Fast Ethernet, MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx náprotivkom potrebným na prevádzku]

Kód: 438034
Značka: TP-LINK
€28,04 €23,37 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

  • V súlade so štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkcie Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú straty spôsobené prerušením spojenia.
  • Podporuje technológiu WDM, ktorá umožňuje odosielanie a prijímanie dát pomocou jedinej optickej linky.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE.

Dodatočné parametre

Kategória: 100Mbps
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.389 kg
Číslo výrobku: MC112CS
Délka: 21 cm
EAN: 6935364030421
Hmotnost: 0.389 kg
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Šířka: 17 cm
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Výška: 6.6 cm
Záruka: 60 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: