TP-Link MC111CS [mediálny konvertor WDM pre Fast Ethernet, MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx náprotivkom potrebným na prevádzku]

Kód: 438035
Značka: TP-LINK
€28,03 €23,36 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.2.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

  • V súlade so štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkcie Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú straty spôsobené prerušením spojenia.
  • Podporuje technológiu WDM, odosielanie a prijímanie dát cez jednu optickú linku
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE.

Dodatočné parametre

Kategória: 100Mbps
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.38 kg
Číslo výrobku: MC111CS
Délka: 20.5 cm
EAN: 6935364030414
Hmotnost: 0.38 kg
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Šířka: 16.5 cm
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Výška: 6.5 cm
Záruka: 60 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: