SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplexný konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (kompatibilný s Cisco, Dell, Planet)

Kód: 1018259
Značka: XtendLan
€16,54 €13,78 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexný konektor LC, jednovidový, WDM. Dosah 3-10 km. TX 1310 nm/RX 1550 nm. Podpora pre väčšinu výrobcov (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzný modul SFP (Small-Form-Pluggable) Gigabit miniGBIC. Štandard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexný konektor LC, pre jednovidové vlákno. Umožňuje obojsmernú komunikáciu cez jedno optické vlákno.

Rozširuje/konvertuje porty prepínača a konvertora s pozíciou miniGBIC (SFP).

ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE

Typ modulu: SFP

Konektor: simplexný LC

Vlnová dĺžka (vysielanie/prijímanie ): 1310 nm / 1550 nm

Typ vlákna: singlelemode

Dosah pripojenia: do 3 km

Prenosová rezerva: 12 dB

Citlivosť: -21 dBm

Prenosová rýchlosť: 1 Gb/s.

Dodatočné parametre

Kategória: 1000 Mbps
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.023 kg
Číslo výrobku: XL-MGB-LXAE-LC
Délka: 6.5 cm
EAN: 1018259
Hmotnost: 0.023 kg
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Šířka: 1.5 cm
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Typ vlákna: Singlemode
Výška: 1.5 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: